360 ₴
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Вага | 382 г |
| Виробник | Lemanso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 220 В |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Білий |
| Світловий потік | 270 лм |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 7 см |