624 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 9 см |