Драйвер призначений для світлодіодних вуличних консольних світильників потужністю 50Вт
Вхідна напруга 100-320В
Вихідна напруга: 24-40В Струм: 1500мА
Захист від короткого замикання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.21 кг |