
500 ₴
Показати оптові ціниLM6382 – лічильник електроенергії однофазний на DIN-рейку електронний. Використовується для вимірювання електроенергії у мережі змінного струму. Оснащений червоним дисплеєм.
Характеристики:
Сертифікація: ДСТУ EN 60320-1:2015, ДСТУ EN 60947-5-2:2015 п.п.7.1.1-7.1.10, ДСТУ EN 60884-1:2007, р.р 7-17, ДСТУ EN 6 5014-1:2016 п.п. 4.1-4.2.3.1, ДСТУ EN 55014-2:2017 п.п. 5.1-5.7
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 67 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |