94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Lemanso |
| Частота | 50 Гц |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |