1 337 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Виробник | Optima |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 500 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |