90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 11 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 12 см |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Кількість світлодіодів | 28 шт. |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Світловий потік | 800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |