370 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |