Таймер з Wi-Fi Lemanso-тижнева функціональна "розумна" розетка — таймер призначений для керування електрообладнанням потужністю до 2500 Вт. Керування здійснюється через застосунок, який встановлюється на смартфон через QR-код в інструкції до розетки-таймера.
- Просте встановлення в розетку
- Виконання команд увімкнення/вимкнення
- Світлова індикація
Сфери застосування:
| Виробник | Lemanso |
| Монтаж | У розетку |
| Керування | Віддалене керування Android,iOS |
| Стандарт бездротової мережі | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Тип | Тижневий |
| Кількість розеток для під'єднання | 1 |
| Напруга | 220 В, 50 Гц |
| Потужність | 2500 Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сила тока | 10 A |
| Розмір | 106х54х78мм |