

420 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Застосування таймера | Для систем вентиляції та кондиціонування, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Максимальна кількість програм Вкл.\Викл. | 8 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність | 3600 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |