

260 ₴
Аварійний світлодіодний світильник призначений для інформування про напрямок евакуацій з приміщень в умовах виникнення надзвичайних ситуацій або аварійного відключення мереж змінного струму 185-265В / 50Гц
Світильник, інструкція, 2 наклейки - стрілки, які необхідно наклеїти в потрібну Вам сторону
ДСТУ IEC60598-2-1:2002, ДСТУ IEC60598-2-5:2002, ДСТУ IEC61000-3-2:2004, ДСТУ EN61000-3-13:2004, ДСТУ IEC61547-2001
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 3 Вт |
| Довжина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 |
| Висота | 143 |
| Напруга | 220 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні | |
| Кількість світлодіодів | 6 Штука. |
| Колір розсіювача | Зелений |
| Тайм- аут аварійного завершення | 1.5 година |
| Режим роботи | Аварийный |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 година |