Драйвер призначений для світлодіодних панелей 600х600 потужністю 36Вт.
Вхідна напруга 200-220В Струм: 0,25А
Вихідна напруга: 50-60В Струм: 600мА
Захист від короткого замикання
Плавний пуск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 50 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Вага | 0.12 кг |