135 ₴
Показати оптові ціниДрайвер призначений для світлодіодних світильників потужністю 24Вт
Вхідна напруга 85-265В
Вихідний струм: 280мА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 0.05 кг |