

600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Застосування таймера | Для систем вентиляції та кондиціонування, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | Немає |
| Мінімальний інтервал включення | 15 хв |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Гарантійний термін | 12 міс |