

130 ₴
Показати оптові ціниДрайвер призначений для світлодіодних панелей 600х600 потужністю 36Вт на 4 стрічки
Вхідна напруга 175-265В
Вихідна напруга: 110-130В Струм: 280мА
Захист від короткого замикання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 110 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Вага | 0.12 кг |