146 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Діаметр трубки | 25 мм |