

470 ₴
Показати оптові ціниЕнергометр LM6358 - лічильник електроенергії однофазний на DIN-рейку електронний. Використовується для вимірювання електроенергії у мережі змінного струму. Відображає напругу, струм, споживану потужність. Оснащений 6-розрядним РК-дисплеєм з підсвічуванням. Є кнопка скидання, енергонезалежна пам'ять.
Характеристики:
Клас точності - 1
Підсвічування автоматично вимикається через 30 секунд. На дисплеї циклічно відображаються чотири показники: спожита енергія, напруга, струм, потужність кожні 6 секунд.
Сертифікація: ДСТУ EN 61131-2:2017 5; 6; 11.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |