

330 ₴
Показати оптові ціниВольтметр відмінно підходить для вимірювання мережі 220В. Кріпиться на DIN-рейку 35мм (Ширина 18мм = 1 модуль). Межа вимірювання становить від 80В до 500В. Похибка +/- 1%.
Характеристики:
Сертифікація: ДСТУ EN 61131-2:2017 р. 5; 6; 11.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |