

640 ₴
Світлодіодний прожектор чорний RGB IP65 + пульт Lemanso - світильник призначений для фасадного підсвічування будівель, пам'ятників архітектури, прибудинкових територій, майданчиків кафе, ресторанів, а також виставкових залів, реклами, магазинів. Використовується як декоративне різнокольорове підсвічування ландшафтів та інтер'єрів торгових площ.
Прожектор забезпечує максимальний рівень кольорового освітлення за мінімальної витрати електроенергії. Керується дистанційним пультом, має 16 різних кольорів. Завдяки регулюванню швидкості та яскравості світіння можна робити різнокольорові ефекти.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 140 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 |
| Довжина | 130 |
| Ширина | 28 мм |