
550 ₴
Показати оптові ціниLEMANSO LM6379 - це багатофункціональне реле контролю напруги та вбудованим вимірюванням споживання електроенергії. Пристрій встановлюється на DIN-рейку та призначений для захисту побутової й електричної техніки від перепадів напруги та перевантаження по струму.
Прилад автоматично відключає живлення при занадто високій або низькій напрузі, а також у разі перевищення допустимого навантаження, допомагаючи захистити підключене обладнання від пошкоджень. На кольоровому дисплеї відображаються основні параметри мережі, зокрема напруга, струм і споживання електроенергії.
Пристрій підходить для використання у квартирах, будинках, майстернях та інших об’єктах, де потрібен контроль і захист електромережі. Користувач може самостійно налаштовувати основні параметри роботи та затримку повторного увімкнення живлення.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 63 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 130 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 36 мм |