143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Колірна температура | 4500K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 160 см |