230 ₴
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 120 см |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Lemanso |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |