| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 145 см |
| Основні атрибути | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |