106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |