90 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Потужність | 16 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | G13 |
| Форма лампочки | Трубка |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1198 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |