300 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розсіювача | Колотий лід |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Частота | 50 Гц |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |