890 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Виробник | Optima |
| Тип освітлення | Світильник |
| Вага | 3050 г |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Цоколь | E40 |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 315 см |
| Діаметр | 60 см |
| Ширина | 290 см |
| Довжина | 680 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність ламп | 70-400ВТ ДНаТ або ДРЛ |
| Кліматичне виконання | У1, ХЛ1 |
| Електрична захист | Клас:1 |
| Ступінь захисту відсіку ПРА | IP23 |