437 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Цоколь | E40 |
| Тип живлення | Мережа |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Вага | 1500 г |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 470 см |
| Висота | 270 см |
| Ширина | 270 см |
| Діаметр | 50 см |