416 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Діаметр | 25 см |