| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 см |
| Ширина | 85 см |
| Довжина | 115 см |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип живлення | Мережа |
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Потужність | 15 Вт |