156 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 422 см |