| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Діаметр | 150 см |