246 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 1260 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 395 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |