17,50 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Основні | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Тип цоколя | Штир |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Цоколь | G13 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3350 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Т8 |