230 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 156 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 17 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |