| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Довжина | 1235 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Частота | 50 Гц |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 72 Вт |
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Т8 |