120 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 13 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Philips |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Країна виробник | Польща |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 28 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип лампи | Т8 |