137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Світлодіодні світильники LEMANSO призначені для загального або місцевого освітлення житлових, офісних, торгових приміщень (ванних кімнат і сходових майданчиків) або вулиць.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для торгових площ, Для офісних приміщень, Для виставкових залів, Для медичних установ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Потужність | 12 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Частота | 50 Гц |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |